News

 • 15 picture1x

  Volba spotřebitelů 2019

  22 Květen 2020

  Stejně jako v roce 2018, i v roce 2019 se Perfetti van Melle zúčastnila se svými žvýkačkami Mentos Pure Fresh Fruit soutěže Volby spotřebitelů. Osvěžující ovocné žvýkačky Strawberry a Lemon se díky Vaší důvěře umístily na prvním místě v kategorii žvýkaček. Naše žvýkačky přinášejí dlouhotrvající osvěžení, jsou bez cukru a můžete si je pořídit v praktickém 30g balení.
 • 14 smiling female doctor listening little girl 1262 7327

  Covid

  22 Květen 2020

  Ani v současné situaci nesmíme zapomínat na druhé. Jelikož jsme jeden z největších distributorů cukrovinek v České republice a děti naše produkty milují, rozhodli jsme se v Perfetti van Melle udělat radost právě těm nejmenším – dětem, které tráví tyto těžké časy v nemocnicích. Cukrovinky našich značek Chupa Chups a Mentos jsme poslali do několika dětských nemocnic, aby vykouzlily úsměvy na tvářích dětských pacientů.
 • 13 mentos strawberry mix kv cz na %c5%a1%c3%ad%c5%99ku

  MENTOS Strawberry mix

  22 Květen 2020

  Značka Mentos rozšiřuje svoje portfolio žvýkacích bonbonů o novinku Strawberry mix – oblíbenou jahodovou příchuť.
 • 8 dupetky nova

  Novinka na trhu!

  28 Březen 2019

  Značka pečených slaných krekrů Dupetky rozšiřuje svoje portfólio o novou příchuť.
X

ZPRÁVA OD SAMMERA SUNEJA,
CEO & VÝKONNÉHO ŘEDITELE SKUPINY PVM

V Perfetti Van Melle je pečování o naše lidi základní hodnotou. Je to závazek, který bereme vážně. Během těchto náročných a bezprecedentních časů, pečování o naše zaměstnance, spotřebitele, zákazníky a partnery se stává více důležitým než kdy dříve. Musíme zůstat v kontaktu, i když třeba virtuálně, abychom si navzájem sdělili, jak se nám daří a co všechno děláme pro to, abychom přečkali toto období spjaté s neustále se vyvíjející nákazou korona viru.

Naše globální týmy pracují nepřetržitě, aby zajistily plynulost a doručení produktů všem našim zákazníkům a spotřebitelům, přičemž se vždy plně soustředíme na bezpečnost našich zaměstnanců.
S vývojem této pandemie stále vyhodnocujeme situaci a adaptujeme naše procesy a postupy; zavádíme ještě více striktní směrnice tak, abychom zajistili nepřerušenou bezpečnost našich zaměstnanců a produktů.

S každodenním přílivem nových informací budeme pokračovat s přehodnocováním situace a přizpůsobovat naše protokoly dle nutnosti. Vězte prosím, že jsme plně oddáni následujícímu:

 • Zjišťování nových informací o tom, jak se virus šíří a co všichni můžeme udělat pro to, abychom zpomalili jeho šíření.
 • Spolupráci s lokálními vládami, abychom porozuměli tomu, co se děje na všech našich více než 150 trzích, a abychom porozuměli doporučeným opatřením, které od nás každý z těchto trhů vyžaduje.
 • Využívání rad odborných partnerů jako např. Control Risk (plánování pandemie) a SOS International (lékařské rady).
 • Úzké spolupráci s našimi maloobchodními partnery, dodavateli a prodejci, abychom dělali všechno, co je v našich silách pro dodání produktů vysoké kvality a zároveň chránili zdraví našich zaměstnanců.

Perfetti Van Melle má zkušenosti s inovacemi a prokazatelné výsledky v oblasti dodávání vysoce kvalitních výrobků. Takto přesně budeme pokračovat po zbytek této pandemie – i dlouho po ní.

Ceníme si Vaší důvěry, kterou v nás vkládáte, a Vaše pokračující partnerství. Také jsme vděčni za ohromné množství lidí po celém světě, kteří jsou v prvních liniích – vědce, lékaře a ostatní – bojující za zdraví a blaho nás všech.
Prosím, nezapomínejte také, že jsou tu pro Vás Vaši obchodní partneři Perfetti Van Melle, kteří jsou připraveni zodpovědět jakýkoliv Váš dotaz.

Spolu najdeme cestu, jak se vypořádat s aktuální „korona virovou“ situací.

S úctou,

Sameer Suneja
Group CEO and Executive Director
Perfetti Van Melle Holding B.V